Alteksan Elektrik

 

Bütün Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Firmaları Bu adreste... Siz de Firmanızı Ekleyin !

 
Since then. I replica rolex never acclimated this watch, has replica watches uk been admired to now, aria replica rolex to his ancestor during words are still in my rolex uk apperception the a lot of acerb affliction and ancestor replica rolex to brainwash the address has become my activity and plan of the motto.

Açılış Sayfam Yap   Sık Kullanılanlara Ekle   

   Anasayfa          Firma Ekle          Üye Firma Girişi         Firmalar         Ürünler       Teknik Yazılar       Teknik Bilgiler       İletişim
 
ElektrikRehberi Reklam Sistemi
  ElektrikRehberi Reklam Sistemi
 

Neden ElektrikRehberi'ne reklam vermeliyim?

ElektrikRehberi 7 yıllık deneyimiyle Türkiye'nin  en büyük ve en çok ziyarteçi alan elektrik portalıdır. Bugün herhangi bir elektrik, elektronik ve bilgisayar firması arayan ziyaretçilerin ilk uğrak yeri www.elektrikrehberi.net olmuştur. Aylık tekil ziyaretçi sayımız 30.000'i sayfa gösterim sayımız ise 150.000'i geçmiştir. ElektrikRehberi'nin görüntülenme sıklığı çok fazla olduğu için sitemize reklam veren firmaların da bulunma olasılığı o kadar yüksektir.

Sitemize reklam veren firmalar firma rehberi sayfamızda, site içi yapılan aramalarda diğer firmaların en üstünde farklı renk ve firma logosuyla görüntüleneceği için diğer firmalardan öne çıkarak kullanıcının ilgisini hemen çekecektir. Örneğin "Samsun" ili için "Alarm ve güvenlik sistemleri" satışı yapan bir elektronik firması arayan kullanıcı diğer firmalardan önce sizin firmanızı görecek ve direkt olarak web sayfanıza yönlenecektir.

 

Ayrıca sitemizde Tıklama Bazlı Reklam Sistemi kullanıldığı için sadece sitenizi ziyaret eden kullanıcılar için ücret öder, reklamınızın görüntülenmesi için ayrıca ücret ödemezsiniz. Üstelik ElektrikRehberin'de tıklama başı maliyet Google ve benzer diğer sitelere göre daha düşük olduğu için düşük bütçelerle uzun süre reklamınızı yayınlayabilirsiniz.

 

Tıklama Bazlı Reklam Sistemi Nedir?

Tıklama Bazlı Reklam Sistemi ElektrikRehberi sitesinde  reklam verebilmemizi sağlayan reklam sistemidir.

Tıklama Bazlı Reklam Sistemi ile minimum harcama şartı veya süre taahhüdü söz konusu değildir. Üstelik, tıklama başı maliyet seçeneğiyle, yalnızca reklamlarınıza tıklanırsa sizden ücret alınır. Bu, bütçenizin her kuruşunun yeni potansiyel müşteriler kazanmak için harcandığı anlamına gelir.

Tıklama Bazlı Reklam Sistemi ile reklamınıza yapılan tıklamaları, tıklamayı yapan IP numarasını, tıklama gün ve saatini, tıklama başına ödenilen ücreti takip edebilir, reklamınızla ilgili bütün kontrol sizde olur.

 

Geçersiz Tıklama nedir ve nasıl tespit edilir?

Geçersiz tıklama gerçek olmayan tıklamalara verilen addır. ElektrikRehberi reklamları tıklama başı maliyetle fiyatlandığı için olası geçersiz tıklamaların tespiti çok önemlidir. Bunun için ElektrikRehberi oluşan her tıklamayı IP bazında takip eder. Böylelikle aynı IP numarasından belli bir süre içerisinde oluşan tıklamalardan sadece bir tanesi fiyatlandırılır. Diğer kısmı geçersiz tıklama olarak düşünülür ve fiyatlandırılmaz.

 

Üstünlükleri Nelerdir?

Tıklama Bazlı Reklam Sistemini diğer mecralardan ayıran en üstün özellikler şunlardır.

  • Reklamınız firmanızın bulunduğu faaliyet alanında gösterilir.

  • Sadece reklamınıza ilgi duyan ve sitenizi ziyaret edenlere ücret ödersiniz, reklamınız gösterildiği için hiçbir ücret ödemezsiniz.

  • Küçük reklam bütçeleri ile de reklam verebilirsiniz.

  • Reklamınızın verimini detaylı olarak ölçümleyebilirsiniz.

 

Sitemizde daha önce üyelik kaydınız varsa üye girişi yaparak reklam kaydınızı hemen yapmak için tıklayınız

Sitemize üye olmak ve reklam kaydınızı yapmak için tıklayınız

Şifrenizi unuttuysanız mail adresinize şifre ve kullanıcı adınızın gönderilmesi için tıklayınız


 
 

Alteksan Elektrik  Neden Elektrikrehberi?
 Şanslı Firma

OBA BAHÇE LTD.ŞTI.

Oba Bahçe Makinaları Eletkrik Motorlu tüm bahçe aletlerinin servisi ve ek ürünlerinin üretimi işiyle

Tel:0 (212) 243 20 94

İSTANBUL

 
 Neden Elektrikrehberi?
  Günümüz teknolojisinde kullanmakta olduğumuz ve en ufak bir bilgi ihtiyacında ilk başvurduğumuz yer olan internette, en büyük ve kapsamlı arama motorlarında Elektrik kelimesini arattığınız zaman  

 
 
 Ziyaretçi İstatistikleri
   
 Online : 5
 Bugün : 416
 Dün : 994
 Toplam : 3423015
 Ip No : 35.172.230.21
     
 
 
 Son Eklenen Firmalar

CAMTEL BOBINAJ VE TRAFO TELLERI

METRO TELEKOM - KAREL SANTRAL SERVISI

ANT GRUP ALUMİNYUM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

GÜVENİŞ ELEKTRIK ELEKTRONIK LTD.

LOGO BASKıLı İŞ ELBISELERI

CAMTEL BOBİNAJ VE TRAFO TELLERİ

FOCUS JENERATOR LTD ŞTİ

KARINA ELEKTRONIK

 
 Vitrindeki Ürünler

 
 Reklam
 

 

 
 

   © Copyright - 2008- Elektrik Rehberi - Tüm Hakları Saklıdır. topraklama ölçümü, topraklama raporu, kompanzasyon, trafo, paratoner, alteksan