İhalelerden Elenmek Kaderiniz Değil!


Kamu ihalelerine katılan firmalar kanun ve mevzuat hakkında ki bilgi eksiklikleri nedeniyle ya da idarelerin almış oldukları hatalı kararlar nedeniyle ihale dışında kalmakta ve kayıplar yaşamaktadırlar. Bu nedenle Kamu İhaleleri Kurumu tarafından düzenlenen ihaleler ile ilgili olarak kanun ve mevzuatlar hakkında geniş kapsamlı bir çalışma gerekmektedir. Yapılacak olan bu çalışma sonucunda elde edilen veriler ve bilgiler doğrultusunda hazırlanacak olan ihale dosyası ile gerçekleştirilen katılımlar, ihale süreci içerisinde yaşanabilecek tüm olumsuzlukları ortadan kaldırmaktadır.


Kamu İhale Kurumunun verilerine göre, gerek idareler gerekse istekliler tarafından yapılan hatalar nedeniyle son 5 yılda Kamu İhale Kurumu tarafından iptal edilmiş olan 13.000 adet ihale bulunmaktadır.İhaleleri hazırlayan idarelerin veya ihaleye katılacak olan firmaların, ihale öncesi ve ihale sonrası için ihale dosyası üzerinde iyi bir çalışma yaparak, geçmiş yıllarda yapılmış olan ihaleler incelenerek ve diğer idarelerin vermiş oldukları kararları detaylı bir şekilde inceleyerek, ihale sürecini doğru bir şekilde planlamalı ve katılımlarını gerçekleştirmelidirler


Bu konuda geniş kapsamlı olarak bilgi ve destek alabileceğiniz bir adres arıyorsanız size bu konuda öneri olarak kik uyuşmazlık kararları konusunda geniş kapsamlı içeriğe sahip, ayrıca profesyonel olarak hizmet veren KİK Uyuşmazlık Kararları sitesini öneriyorum.


Kamu İhale Kurulu tarafından alınmış olan KİK Kararları, yargı kararları, kamu ihale mevzuatı gibi bilgilerin sürekli güncellendiği, haftalık olarak güncel KİK kararların eklendiği  KİK Uyuşmazlık Kararları web sitesinde, konularına göre tasnif edilmiş KİK kararları ile ilgili detaylı aramalar yaparak aradığınız emsal kararı çabucak bulabilir ve ihale mevzuatıyla ilgili doğru bilgiler edinebilirsiniz.


İhale sürecini daha iyi anlayabilmeniz için, uygulamalı ihale mevzuat modülü bulunan www.kikuyusmazlikkararlari.com, bu konuda en ince ayrıntısına kadar sizi bilgilendirerek hata yapma olasılığınızı ortadan kaldırıyor. Hatalar düzeltilebilir sloganıyla, idareler tarafından alınmış hatalı ihale kararlarına, nasıl itiraz edileceği ve hatalı ihale kararlarına itiraz ederek nasıl düzelttirileceği hakkında bilgilendiriyor. Ayrıca İdare Mahkemeleri, Bölge İdare Mahkemeleri, Danıştay, Sayıştay ve Yüksek Fen Kurulunda karara bağlanan 4734 Sayılı Kanuna tabi ihalelerle ilgili kararlar da yine konu başlıklarına göre tasnif edilerek yayınlanmaktadır.


Bu bilgilere rahatlıkla ulaşabilmek ve hizmet alabilmek için abonelik hizmeti veren kik uyuşmazlık kararları web sitesi, yapmış olduğu kampanya ile 1 yıllık abonelik alan üyelerine 4 aylık aboneliği hediye etmektedir. Kullanıcıları arasında birçok büyük firma, Belediyeler, Üniversiteler, İl Özel İdareleri bulunan kik uyuşmazlık kararları web sitesi, ayrıca danışmanlığını yaptığı firmalar için Kamu İhale Kuruluna yaptığı itirazen şikayet başvuruları ile bir çok ihalenin kazanılmasını sağlamıştır.


Kamu ihaleleri ile ilgili konularda profesyonel ve uygun fiyatlarla destek almak isteyen, bununla birlikte kaliteli hizmet arayanlar web sitesini ziyaret ederek ya da telefonla arayarak kaliteli, profesyonel ve kurumsal hizmet / destek alabilirler. Samsun Bilişim tarafından sağlanan bu hizmetle sizde kamu ihale mevzuatına hakim olacak ve haksız yere ihalelerden elenmeyeceksiniz.Tarih: 27.09.2014

Elektrik Rehberi
http://www.elektrikrehberi.net/